Wysyłka zamówień jest realizowana najpóźniej w ciągu 48 h tj. dwóch dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na konto. Za dzień roboczy uważa się jeden dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Nie dotyczy zamówień indywidualnych realizowanych na zlecenie kupującego. Termin realizacji ustalany jest indywidualnie.

Firma APD Anna Duda ma podpisaną umowę z Pocztą Polską, DPD, INPOST na realizację wysyłki na terenie całego kraju. W ramach tych umów możecie Państwo skorzystać z kilku form wysyłki.

Przesyłki można monitorować na stronie poczty tj. https://emonitoring.poczta-polska.pl. Stronie DPD https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel. Stronie INPOST https://inpost.pl/sledzenie-przesylek.

Wszystkie przesyłki odebrane przez kuriera od pon do pt do godz. 13:00 będą dostarczone do Klienta następnego dnia roboczego z wyjątkiem listu e - commerce gdzie czas na dostarczenie to od 3 – 4 dni roboczych.

Wysyłka za granicę jest możliwa przy przedpłacie ale jej koszt należy wcześniej ustalić ze sprzedawcą. Jest on zgodny z cennikiem poczty polskiej.